Family Stop Tirano

Belangrijkste voorzieningen

  • 47 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Gelegen op 7-minuten loopafstand van Centro Commerciale di Tirano, heeft 1-slaapkamer Family Stop Tirano appartement gasten gemakkelijke toegang tot diverse toeristische attracties in de buurt. Dit appartement van 47 m² biedt uitzicht op de berg.

    Het 1-badkamer appartement is op slechts 1 km van Salis Palace en op afstand van 7 km van Casa Vinicola Triacca gelegen. Family Stop Tirano appartementen zijn ook binnen het bereik van Santuário De Nossa Senhora De Tirano gesitueerd. De accommodatie ligt op rijafstand van 10 minuten vanaf Spiraalviaduct van Brusio.

    Deze accommodatie biedt gasten de handige voorziening van een haardroger, badjassen en badlakens in de badkamer. Er is ook een bidet, een apart toilet en een douche.

    Maak uw verblijf nog aangenamer in Family Stop Tirano appartement met een kitchenette, ingericht met een oven voor uw comfort. Het appartement ligt net om de hoek bij het Tirano busstation.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 17:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer014066-CNI-00134,IT014066C28L4DONM9

    Kameropties bij Family Stop Tirano

    Deze accommodatie biedt gasten de handige voorziening van een haardroger, badjassen en badlakens in de badkamer. Er is ook een bidet, een apart toilet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Family Stop Tirano Andere info foto Family Stop Tirano Bedden foto Family Stop Tirano Voorzieningen foto Family Stop Tirano Kamer foto Family Stop Tirano Keuken foto Family Stop Tirano Keuken foto Family Stop Tirano Keuken foto Family Stop Tirano Wastafels foto Family Stop Tirano Skyline foto Family Stop Tirano Skyline foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 47 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Family Stop Tirano

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Family Stop Tirano

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Family Stop Tirano appartement?
      Family Stop Tirano appartement heeft een oppervlakte van 47 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Family Stop Tirano